Project Description

Sade Tasarımlı Kartvizit Örnekleri

Sade Tasarımlı Kartvizit Örnekleri bir çok firma tarafından göz yorucu olmaması açısından son dönemler de sade görünümlü kartvizitler tercih edilmektedir. Sade tasarımlar ile göz yorucu olmayan kartvizitler ön plana çıkmaktadır.

Sade kartvizitler genellikle tek renk seçenekleri ile görsel olarak sadeliğini korumaktadır. Tek renk kullanılarak hazırlanmaktadırlar. Sade kartvizitler de akılda kalıcı olmaktadırlar. Ayrıca lak veya gofre bu kartların logo kısmına isim kısımlarına da istenirse eklenilebilir. Kartvizitler için düz kesimler yapılabileceği gibi istenilirse özel kesimli kartvizitler de yapılmaktadır. Kartvizitin köşe kısımları kesilerek de hazırlanabilir. İstenirse oval kesimli kartvizitler de yapılabilmektedir.

Sade görünümlü kartvizit tasarımlarınız tarafımızdan hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Kartvizit tasarım örnekleri için ve diğer kartvizitler içi buradan www.kartvizitbrosur.com/kartvizit/ bakabilirsiniz.

Güvenli ödeme imkanları kredi kartı ve havale seçenekleri ile sanal pos ödeme seçeneklerini sizlere sunan Ankara kartvizit firmasını istediğiniz zaman arayıp sipariş verebilirsiniz.