Project Description

Özel Kesimli Kartvizit Örnekleri

Özel Kesimli Kartvizit Örnekleri tek renk veya istenilen renk seçenekleri ile sizlere sunulur. Özel kesimler ile kartvizitleriniz yukarıdan veya yanlardan özel olarak istediğiniz ölçülerde kesilir. Bunun yanı sıra istemeniz durumunda köşe kısımları oval olacak şekilde veya daha farklı kesim teknikleri ile kartvizitleriniz sizlere özel olarak hazırlanır.

Kartvizit ve broşür merkezi olarak özel kesim kartvizit seçeneklerini sizlere sunuyoruz. İstediğiniz adetlerde baskı imkanlarını sizlere hazırlıyoruz. İsteğe bağlı olarak 1.000 adet 5.000 veya 10.000 gibi tüm baskı adetlerinde baskıları son derece kolay bir yol ile verebilirsiniz.

Özel Tasarımlı Kartvizitler

Özel tasarımlı kartvizitler ile siz de firmanızı bir adım daha öne taşıyabilirsiniz. Kartvizitiniz firmanızı yansıtmaktadır. Bu sebeple de bastırmış olduğunuz kartvizitin tanıtım açısından büyük faydası olmaktadır. Akılda kalıcı tasarımlar, özel kesimli kartvizitler ile sizlere en uygun kart seçeneklerini sunmaktayız.

Laklı, gofreli, kabartmalı ve özel kesimli kartvizitleri tercih edebileceğiniz gibi size özel hazırlanan şeffaf ve pvc kartvizit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Tasarım konusunda uzman ekibimiz sayesinde kartvizitleriniz ve diğer tüm matbaa baskılarını yapmaktayız.

Fiyat teklifi ve özel tasarımlı kartvizit siparişleri için bizi aramanız www.kartvizitbrosur.com/iletisim/ yeterli olmaktadır. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerinden, avantajlı kartvizit tekliflerinden anında yararlanabilirsiniz.