Project Description

Laklı Gofreli Kartvizit Örnekleri

Laklı Gofreli Kartvizit Örnekleri çok daha fazla dikkat çekici ve elit bir görünüme sahip kartvizit örneklerindendir. Özellikle kabartmaların laklı olması ve parlak olması akılda kalıcı bir etki bırakmaktadır. Bu nedenle laklı ve gofreli kartvizit tercih etmek kartvizitin çok daha görsel olarak akılda kalıcı olmasını sağlar.

Ankara kartvizit firması olarak laklı veya gofreli kartvizit baskılarınızı özenle hazırlamaktadır. Uzman ekiplerimiz ve kadromuz ile firmanıza en uygun tasarımlar ile laklı, gofreli kartvizitlerinizi hazırlamaktayız. Birden fazla kartvizit örnekleri ve diğer kart çeşitleri için buradan www.kartvizitbrosur.com/kartvizit/ örnekleri inceleyebilirsiniz. Kartvizitlerinizde logonuza veya herhangi bir veya birden fazla kısma lak yapılabilmektedir. Gofre de aynı şekilde istenilen kısma yapılmaktadır.

Laklı ve gofreli kartvizit

Bu kartvizitlerin baskı aşamaları diğer kartvizitlerden biraz daha fazla olmaktadır. Kartvizitin basım aşamasından sonra kurumasının zaman almasından dolayı teslimat süresi biraz daha uzun olmaktadır. Fakat laklı ve gofreli kartvizitler görsel olarak son derece güzel ve kurumsal durmaktadır.

Laklı ve gofreli kartvizitler tasarım aşamasından sonra hemen baskıya verilir ve siz müşterilere hızlı bir biçimde teslim edilmektedir.

Güvenli ödeme imkanları ve gofreli – laklı kartvizitler hakkında detaylı bilgi almak için baskı firmamızı dilediğiniz zaman arayıp sipariş www.kartvizitbrosur.com/iletisim/ verebilirsiniz.