Project Description

Gofreli Kartvizit Örnek

Gofreli Kartvizit Örnek sayfasından tüm çeşitteki kartvizit örneklerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gofreli kartvizit tasarımı yaptırmak ve siparişi vermek için Ankara kartvizit firmasını aramanız yeterli olmaktadır.

Gofre diğer anlamı ile kabartmadır. Gofreli kartvizitler ise kartın belirli bir kısmının (logo, isim soy isim veya herhangi bir yerin) kabartılması ile oluşturulmuş olan kartvizitlerdir. Gofreli kartvizit kurumsal ve elit bir görünüm yapısındadır. Bu nedenle firmalar gofreli kartvizit tercihini daha fazla kullanmaktadırlar. Ayrıca gofreli kartvizite ek olarak, lak veya kısmi lak da uygulanabilmektedir.

Gofreli kartvizit siparişi vermek için bizi aradığınız da ek olarak gofre yapılacak logo, yazı veya desenin belirtilmesi gerekmektedir. Hazırlanan kartvizit son aşamada gofreli hale getirmek için preslenmektedir. Bu nedenle sipariş verilirken gofreli kartvizit istendiğinin belirtilmesi önemlidir. Ayrıca kartvizite kesim olarak değişik kesimler de uygulanabilir. Köşeleri kesik veya oval gibi çeşitlerde kesimler ile kartvizit daha güzel görünümlü hale getirilebilir.

Ankara kartvizit baskı ve matbaa hizmetleri olarak gofreli kartvizit basımlarınızı sorunsuz, hızlı ve kaliteli bir biçimde hazırlamakta ve sizlere sunmaktayız. Kolay ödeme seçenekleri ile yorulmadan, güvenli bir biçimde ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel tasarım hizmetlerimiz ile gofreli ve diğer tüm çeşitlerde kartvizit siparişlerinizi iletişim telefonlarımızdan www.kartvizitbrosur.com/iletisim/ kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Ankara kartvizit olarak son derece kaliteli ve profesyonel tasarımlar ile hazırlanmış örnek kartvizitlere de buradan www.kartvizitbrosur.com/kartvizit/ ulaşabilirsiniz.